۱۳۹۹ پنج شنبه ۸ خرداد
1399/01/17 اطلاعیه شماره 8(ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد)
اطلاعیه شماره 8(ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد)

اطلاعیه شماره 8(ویژه دانشجویان کارشناسی ارشد)

نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98

پیرو اطلاعیه های مندرج در خصوص ادامه فعالیت های آموزشی و پژوهشی مؤسسه، موارد زیر جهت تسهیل و جلوگیری از وقفه در پیشبرد فعالیت های تحصیلات تکمیلی مؤسسه اعلام می­گردد:

· دانشجویانی که قصد ارائه پروپوزال خود، تا قبل از پایان یافتن ممنوعیت بازگشایی دانشگاهها را دارند می­توانند فایل مورد نظر را به آدرس ایمیل arshad@daneshpajoohan.ac.ir ارسال نمایند. (لازم به ذکر است اسکن صفحه آخر پروپوزال که مربوط به تایید استاد راهنما است می­بایست به فایل ارسالی ضمیمه گردد).

· دانشجویانی که از پایان نامه خود دفاع نموده اند و در مرحله ویرایش پایان­نامه خود می­باشند فایل Pdf پایان نامه را به آدرس ایمیل فوق ارسال نمایند.(لازم به ذکر است اسکن صفحه تأیید اساتید داور و راهنما می­بایست به فایل ارسالی ضمیمه گردد).

· دانشجویانی که فرم اعلام آمادگی دفاع خود را در بهمن 98 ارائه نموده­ اند، زمان و نحوه برگزاری دفاع در اولین فرصت ممکن، به ایشان اطلاع رسانی می­گردد.

· جهت رفع هر گونه ابهام و پرسش آموزشی دانشجویان تحصیلات تکمیلی می ­توانند از ساعت 8 الی 13 با شماره تلفن 09055578648 تماس و یا با ایمیل فوق ارتباط برقرار نمایند.

· به منظور اطلاع رسانی به دانشجویان تحصیلات تکمیلی گروه­هایی در پیام ­رسان­های مجازی تشکیل شده است که اطلاع رسانی خواهد گردید.

دفتر تحصیلات تکمیلی مؤسسه

تعداد بازدید: 824
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal