سامانه کتابخانه و مقالات علمی

 
اعتبار یک نهاد آموزش عالی تا حد زیادی به کیفیت کارهای پژوهشی اعضای آن نهاد وابسته است و ارتقاء آن نیاز به کتابخانه‌ای زنده، پویا و فعال خواهد داشت. کتابخانه مؤسسه آموزش عالی دانش‌پژوهان پیشرو نیز با هدف کمک به فعالیت‌های پژوهشی در سال 1385 تأسیس شد. فضای کتابخانه حدود 300 متر مربع می‌باشد که شامل مخزن و سالن مطالعه است. این کتابخانه در تاریخ 94/11/11 با شماره شابکا IR-200480040 در فهرست کتابخانه‌های ایران در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران ثبت گردید.

کتابخانه‌ مؤسسه آموزش عالی دانش‌پژوهان پیشرو شامل کتابخانه تخصصی فنی و مهندسی و کتابخانه تخصصی معماری- شهرسازی ، حاوی انواع کتاب‌های فارسی و لاتین مورد نیاز، پایان‌نامه‌های کارشناسی و کارشناسی‌ارشد و اشتراک مجلات علمی کشور، بانک اطلاعاتی مقالات فارسی و لاتین و پایگاه‌های مقالات داخلی و خارجی بوده و از جمله خدمات پژوهشی این مؤسسه به دانشجویان و دیگر کاربران می‌باشد.
کتابخانه‌ با بیش از 14 هزار جلد کتاب قادر به سرویس‌دهی به تمامی اساتید و دانشجویان و همچنین قادر به ارائه خدمات جهت دریافت هرنوع مقاله علمی چاپ شده در نشریات علمی معتبر دنیا می‌باشد. درهمین ارتباط نیز خدمات نرم‌افزاری کتابخانه با استفاده از نرم‌افزار ثنا که یکی از موفق‌ترین سامانه‌های ثبت و خدمات کتابداری است مورد استفاده قرار گرفته است. همچنین زیرسیستم مقالات علمی جهت ایجاد پایگاه اطلاعاتی مجلات و مقالات علمی با حدود 3000 مقاله علمی - تخصصی آماده خدمت‌رسانی به اعضای محترم کتابخانه می‌باشد.
 
توجه: جهت امانت کتاب، دانشجویان ملزم به ارائه کارت دانشجویی می باشند.
 
 
کاربران گرامی می‌توانند با شناسه کاربری(شماره دانشجویی) و رمز عبور(کد ملی) خود وارد پرتال کتابخانه شده موضوع مورد نظر خود را جستجو و از متن کامل مقالات و پایان‌نامه‌های موجود در سیستم استفاده نمایند.
جهت استفاده از مقالات پایگاه مرجع دانش (سیویلیکا) که منوط به پرداخت هزینه هستند می توانید؛ با ارسال لینک مقاله مورد نظر، شماره دانشجویی و شماره تماس به آدرس پست الکترونیکی کتابخانه مقاله را دریافت نمایید.
 
 
 
 
 
 
 
 
پست الکترونیکی: e_library@daneshpajoohan.ac.ir

 لینک ورود به سامانه کتابخانه

 
تاریخ به روز رسانی:
1402/12/13
تعداد بازدید:
183
Powered by DorsaPortal